Podpora
+420603171761

Ambasador
+420722422810

Kadeřnictví
+420771150830
Mokropeská 1832, Černošice

Produkty pro profesionální péči

CAPILLARY SCHEDULE CCRP

VÝHODNÁ SADA S.H. SHAMPOO+CCRP.1+CCRP.2+CCRP.3

NEJŽÁDANĚJŠÍ A KADEŘNÍKY NEJOPĚVOVANĚJŠÍ KOMPLET LÉČEBNÉ KŮRY PRO VELMI KŘEHKÉ A PONIČENÉ VLASY

Bohaté na přírodní oleje a Bio Acetum společně regenerují do hloubky vlas, nahrazují lipidy a renovují vnější i vnitřní strukturu kapilár. Kůra obsahuje účinné aktivátory, které regenerují a rekonstruují kapilární vlákna. Výsledkem jsou zdravé, měkké a lesklé vlasy.

HAIR PARFUME

VLASOVÝ PARFÉM

Tento produkt Vám nabízí jedinečný zážitek, který maximalizuje vaši eleganci a styl. Exkluzivní složení parfému kombinuje přísady, které dodávají Vašim vlasům jemnost, snižují krepatění a zvyšují lesk vlasů. Pro Váš oslnivý účes s luxusní smyslnou vůní.

AMERICAN OIL

AMERICKÝ OLEJ

Výrobek s technologií DiffusX, která během sušení poskytuje neviditelný závoj ve vlasech. Její jemné a lehké složení obsahuje rekonstrukční oleje a antioxidanty, které pomáhají regenerovat a nahradit lipidy kapilárního vlákna a renovovat jeho vnitřní i vnější strukturu.

POWDER FOR BLEACHING MASTER MECHAS

MELÍR MASTER MECHAS

Bezprašný, rychlý odbarvovač pro POSTUPNÉ plynulé zesvětlení až o 9 ODSTÍNŮ. Byl vyvinut pro použití při všech profesionálních technikách pro odbarvení vlasů, zvýraznění, balayage, celkové pozvednutí, zesvětlení vlasů. Díky účinkům vlastního ochranného složení vlasy neničí.

OX MASTER MECHAS

OXIDANTY MASTER MECHAS

OXIDANTY 10, 20, 30 jsou určeny pro všechny typy zesvětlování a barvení vlasů. Obsahují regenerační a uklidňující látky, keratin a aminokyseliny podporující odolnost a stálou měkkost vlasů, při průniku vlasovými vlákny během chemického procesu

SHAMPOO

TONALIZAČNÍ ŠAMPONY

Regenerují, neutralizují a tónují s dlouhodobou účinností bez použití oxidantů. Jedinečný odstín  blond s vysokým leskem. Produkt, který si získal tisíce příznivců po celém světě. Byl vyvinut s využitím špičkové technologie a má vynikající účinek splňující potřeby profesionálů. Jeho jedinečné složení a ušlechtilé aktivní látky, bohaté na hedvábné bílkoviny, keratin a směs aminokyselin restrukturalizuje vlasy, takže jsou po použití extrémně jemné a hedvábné. Obsahuje neoxidační pigmenty, které nepotřebují žádný přídavek peroxidu. Unikátní složení tohoto šamponu umožňuje jeho použití po všech zesvětlujících technikách (melírování, plošné odbarvení). Vlas nejen, že vyčistí, ale potlačí nežádoucí pigmenty a zesvětlený vlas natónuje do požadovaného odstínu.

BOTOX TREATMENT

B.T.X POWER+B.T.X. BLOND A BOTOX MASKA

Zcela inovativní produkt k rekonstrukci kapilár. Skládá se z kmenových buněk, které obnovují DNA vlasů a chrání lipidovou vrstvu. Vyplňuje polámané části vlasů a s jeho pomocí dojde k absolutní intracelulární výplni.

EXTREME TREATMENT

EXTRÉMNÍ OŠETŘENÍ

Extrémní ošetření Vám nabízíme v podobě tohoto hloubkového produktu, který podporuje přirozenou pružnost vlasů po každém chemickém zásahu do vlasů. Skládá se z antioxidantů a zklidňujících látek, jako je karité máslo, keratin, ceramidy a léčivé výtažky z Jaborandi

FINALIZERS ROBSON PELUQUERO

FINISH HAIR LUMINOUS

  • Tonalizace
  • Neutralizace nežádoucích odlesků
  • Termoochrana před foukáním a žehlením
  • Prodloužení efektu odstínu
TONER ROBSON PELUQUERO

TONALIZAČNÍ MASKY-SCARLET RED, COPPER SPICE INTENZE, COPPER SPICE BRONZE

Tónovací masky vyvinuté s pokročilou technologií a dokonalým výkonem pro udržení trvanlivosti barev mnohem déle. Jedinečné a ušlechtilé aktivní formulace bohaté na hedvábné bílkoviny, kvaternizovaný keratin, světlicový olej a směs aminokyselin, které způsobují restrukturalizaci, hedvábnost a měkkost vlasů.

VOLUME REDUCER BLACK LOVE

NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ BLACK LOVE

Převratný dvoufázový narovnávač vlasů, rovněž pomáhá snižovat objem.

Obsahuje ovocné extrakty, keratin, výtažky z Jaborandi, vzácné rostlinné oleje, aminokyseliny a mnoho dalších patentovaných látek, které působí do hloubky vlasu a tím ho chrání v průběhu narovnávání.

TONER 4FORCES

TONALIZAČNÍ MASKA 4FORCES

Obsahuje kombinaci čtyř pigmentů: PINK, GREEN, BLUE a BLACK. Regeneruje, neutralizuje a tónuje s dlouhodobou účinností do studených blond odstínů (bez použití oxidantů). Jedinečný odstín kovové blond s vysokým leskem.

BAREVNÉ MASKY ROBSON PELUQUERO

Jsou vyvinuty pro nejlepší možné výsledky, pro rychlé a efektivní tónování a neutralizování za pomoci alternativních pigmentů bez použití peroxidu. Díky těmto maskám získáváme nádherné odstíny ve vlasech s dlouhodobou účinností.
TONER ROBSON PELUQUERO

TONALIZAČNÍ MASKY – GREEN, PINK, PLATINUM, SILVER 

Produkt, který si získal tisíce příznivců po celém světě. Byl vyvinut s využitím špičkové technologie a má vynikající účinek splňující potřeby profesionálů. Jeho jedinečné složení a ušlechtilé aktivní látky, bohaté na hedvábné bílkoviny, kvarternizovaný keratin a směs aminokyselin restrukturalizuje vlasy, takže jsou po použití extrémně jemné a hedvábné.

LADY CREAM ROBSON PELUQUERO

LADY SHAMPOO, LADY CREAM, BRUSH CREAM

LADY SHAMPOO je vyroben z Marockého arganového oleje a bohatých kombinací aminokyselin. Vytváří krémovou pěnu, která čistí vlasy jemně, bez mechanického poškození. Je obohacen o mastné esenciální kyseliny, emolienty a antioxidanty, které pomáhají odhalit přirozený lesk vlasů, udržet vlhkost a jemně vlasy vyčistit. Bez obsahu vazelíny, petrolatum, parabenů a solí.

LADY CREAM TOTÁLNÍ REKONSTRUKCE pro porézní a polámané vlasy poškozené chemickým ošetřením. Obsahuje kombinaci lipidů, antioxidantů, vitamínů, bílkovin a minerálů, pro výživu a posílení vlasů zevnitř.

BRUSH CREAM Bezoplachové ošetření s obsahem karbocysteinu a aminokyselin. Speciálně vyvinuté pro obnovu extra poškozených kapilár. Jeho biologicky aktivní nepřetržitý účinek obsahuje emolienty rostlinného původu. S nulovým obsahem silikonů a minerálních olejů. 

HAMAMELIS TEA TREE HOME CARE

OŠETŘENÍ VLASŮ HAMAMELIS /HEŘMÁNEK, MENTOL, EUCALYPTUS/

HAMAMELIS TEA TREE HOME CARE (OŠETŘUJÍCÍ ČAJOVÁ SADA PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ)

HAMAMELIS TEA TREE SHAMPOO koncentrovaný extrakt z Hamamelis (heřmánek, mentol, eucalyptus) má protizánětlivý účinek formulovaný s vynikajícími aktivními složkami, zklidní pokožku hlavy adekvátně kontrolující mastnotu a pečlivě čistí vlasy, aniž by je zanechával matné a těžké. Zabraňuje maštění vlasů. Neobsahuje žádnou sůl.

SHAMPOO FOR HAIR STRENGTH (ŠAMPON PRO POSÍLENÍ VLASŮ- heřmánek, mentol, eucalyptus) zlepšuje pevnost a podporuje lesk vlasů. Základní vzorec zahrnuje kolagenový protein, který postupně zlepšuje pružnost, tělo a hustotu živin vlasů. Neobsahuje žádnou sůl.

ULTIMATE TREATMENT MASK (OŠETŘUJÍCÍ MASKA – heřmánek, mentol, eucalyptus) je léčebná maska,  která usnadňuje rozmotání, chrání před vnějšími agresemi, hydratuje, obnovuje základní proteiny rozcuchaných vlasů nahrazením hydrolipidického pláště po chemických postupech.‎

WHITE LOVE

NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ WHITE LOVE 

WHITE LOVE RP je dokonalá revoluce pro všechny typy vlasů. White Love je nanoplastika se speciálními částicemi, které chrání vlasy. Díky nové technologii efekt vydrží dlouho. Pokud jde o eliminaci krepatění, pro dokonale hladké vlasy, revoluce dorazila a nazývá se WHITE LOVE RP !!!‎

Obsahuje vysoce afinitní částice a vlasové stínění a poskytuje ochranu termoaktivací. Nanoplasty White Love je bohatá na rostlinné proteiny, má velmi dobrý vliv na vlasová vlákna, dodává lesk, hydratuje a obnovuje.

Pro více produktů přejděte do kategorií