Podpora
+420603171761

Ambasador
+420722422810

Kadeřnictví
+420771150830
Mokropeská 1832, Černošice

Naše firma Luxury Hair Style s.r.o. je od roku 2019 zástupcem exkluzivní brazilské kosmetické firmy RP Cosmeticos, známá pod značkou Robson Peluquero pro EU. Rozhodnutí poskytnout profesionálům v ČR možnost pracovat s touto inovativní a celosvětově stále více populárnější značkou, přišlo v podstatě ihned po prvním otestováním a následném proškolení ve Fortaleze přímo osobou nejpovolanější – Robsonem dos Santos Goncalves. Přijďte s námi sdílet nadšení pro tuto značku, za kterou si stojíme, dnes a denně ji naši kadeřníci používají a díky složení víme, jak kvalitní produkty Vám nabízíme. Vedeme pravidelně školení, která jsou v komorním duchu, v krásném prostředí, kde v klidu a časové pohodě odpovíme na všechny Vaše dotazy a máte možnost konzultace příkladů z Vaší praxe. Vždy je na nich živá modelka nebo model, na kterých Vám v průběhu teorie představujeme účinek a sílu těchto produktů a školení je odrazovým můstkem pro všechny, kterým záleží na kvalitě a perfektních výsledcích tak, jako nám. Vstupte do světa RP. Těšíme se na Vás!

Spolupracujeme již s řadou kosmetických salonů, které se tak mohou přesvědčit o jedinečné kvalitě a účinnosti výrobků firmy RP Cosmeticos. Kosmetická značka RP nabízí širokou škálu výrobků a díky výzkumnému oddělení v Brazílii, které zaměstnává profesionální tým vědců, přichází na náš trh s řadou novinek.

Každoročně proškolujeme tým profesionálů v Brazílii a inspirujeme se novými produkty, abychom Vám zajistili tu nejkvalitnější péči o Vaše vlasy, se kterými se můžete seznámit prostřednictvím pořádaných školení a workshopů. Projevíte-li zájem o VIP školení pro Váš salón, jsme schopni v nejbližším možném termínu uspokojit vaše požadavky prostřednictvím týmu profesionálně vyškolených kadeřníků.

Veškerý vývoj produktů RP jde ve stopách zakladatele této značky Robsona. Tento brazilský kadeřník vymyslel špičkovou technologii, která je zaměřená na vnitřní hloubkovou regeneraci, intenzivní odlesk a celkovou obnovu vlasů, která ve světě nemá obdoby.

RP je na trhu od roku 2016. Robson je profesionál, který na začátku své kariéry vyučoval kurzy v oblasti kosmetiky zaměřené pro profesionální kadeřníky. Úspěch jeho kurzů byl tak velký, že pokračoval ve své cestě po celé Brazílii a také v zahraničí. Od té doby přišla myšlenka na vytvoření nové produktové řady, která by ulehčila život profesionálním kadeřníkům. Robson poté vyvinul produkt NUANCES z řady RP, přinášející na trh kosmetiky novinku jako první společnost na světě, která vyvinula masku GREEN odstínu zelené a postupně i ostatní slavné PINK, SILVER, PLATINUM a nejnovější 4 FORCES TONER. Robson Peluquero vynikal v sociálních sítích a médiích obecně rozdílem mezi službami a kvalitou svých produktů RP. Facebook má více než 5 milionů návštěvníků a stále se zvyšuje množství lidí a profesionálů, kteří se těší práci tohoto skvělého kadeřníka. RP je již k dispozici v celé Brazílii, USA, Mexiku a nyní se z něj můžete těšit i vy v ČR.

ROBSON PELUQUERO//

„O sucesso é a soma de pequenos esforços repetidos dia após dia“
„Úspěch, to je součet opakovaného snažení den za dnem“
Společnost Robson Peluquero Enterprize byla založena v červnu 2016 panem Robsonem dos Santos Gonçalves, známým pod přezdívkou “Peluquero”. Na počátku své kariéry dával Robson lekce v oblasti krásy se zaměřením na kolorometrii a melírování. Vzhledem k velkému úspěchu jeho kurzů v Brazílii, se Peluquero rozhodl následovat tuto cestu. K dnešnímu dni vyškolil tisíce kadeřníků po celém světě. Vyučuje v zahraničí a stal se vzorem při vytváření trendů a novinek. Vzhledem k tomu, že mnoho profesionálních kadeřníků se do dnešního dne potýká s dosažením bezchybného a dokonalého výsledku své práce a stále hledá takovou technologii a prostředky, které by jim tyto výsledky zaručily, rozhodl se Robson vytvořit převratnou a efektivní řadu produktů pro usnadnění práce profesionálních kadeřníků s použitím přelomových složek a specifických postupů práce. Právě toto byla a je meta, kterou si Robson vytyčil s cílem proškolit tisíce kadeřníků po celém světě a změnit přístup profesionálů ke své práci. Peluquero vždy usiloval o kvalitu jeho produktů a to platí neustále. Je to vizionář. Chce, aby se v jeho produktových řadách používaly výhradně a jen ty nejkvalitnější suroviny, základ, který je naprosto nezbytný k dosažení uspokojivého výsledku. Jeho společnost jako první na světě vyvinula řadu tonalizérů s nádhernými a exotickými pigmenty s výtažky z přírody, které mají sílu neutralizovat nežádoucí podtóny a vždy dosáhnout velkolepých a exkluzivních odstínů. Mezi těmito tonalizéry jsou ve světě nejznámější masky: GREEN, SILVER a PLATINUM. Absolutní novinkou, která díky Robsonovi vznikla je maska PINK, která se postará o neskutečné a originální tónování v odstínu sofistikované šampaňské blond.

Nákup produktů přes E-shop

Nákup veškerého sortimentu Robson Peluquero je podmíněn Vaší registrací. Prodáváme pouze registrovaným kadeřnicím/ íkům, kteří mají identifikační číslo (IČ) s kadeřnickou činností. Ti z Vás, kteří jsou z oboru, ale nemají IČ, nezoufejte, Vás prosíme o zaslání kopie potvrzení způsobilosti (např. Výučního listu, certifikátu o ukončeném rekvalifikačním kurzu, apod.) a písemné potvrzení, že aktivně pracujete v oboru. Každé IČ manuálně prověřujeme v registru ARES a posléze Vám schvalujeme přístup pro nákup v E-shopu. Jakmile toto dokončíme, obdržíte na Vámi zadaný E-mail potvrzení o schválené registraci společně s aktuálním ceníkem všech nabízených produktů a případně další informací týkající se např. termínu aktuálního školení. Často se stane, že jsme zaneprázdněni jinou prací nebo nejsme ve chvíli Vaší registrace u počítače, buďte tedy prosím trpěliví, děláme vše pro to, abychom vše vyřizovali v co nejkratším čase, většinou do 24 hodin.

Tímto souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek ochrany osobních údajů zde